Kielce v.0.8

Cywilizacja
I love Polska Wschodnia

 drukuj stronę
Cywilizacja Internet
Wysłano dnia 22-07-2013 o godz. 15:52:34 przez bozena 4063

Ministerstwo Rozwoju Regionalnego przygotowało aplikację mobilną I LOVE POLSKA WSCHODNIA, którą można za darmo pobrać na telefon lub tablet. Narzędzie to pozwoli odkryć nowe oblicze Polski Wschodniej i zobaczyć zmiany zachodzące w niej dzięki Funduszom Europejskim. Zapraszamy do wyruszenia śladem unijnych projektów i wygrywania nagród.Aplikacja mobilna I LOVE POLSKA WSCHODNIA powstała z myślą o wszystkich miłośnikach podróży, którzy chcą w aktywny i nietypowy sposób spędzić czas. Z jej pomocą zwiedzanie pięciu województw Polski Wschodniej: lubelskiego, podkarpackiego, podlaskiego, świętokrzyskiego i warmińsko-mazurskiego, będzie łatwiejsze i ciekawsze.

Aplikacja jest również zaproszeniem do wspólnej zabawy – wyruszenia śladem projektów realizowanych z Programu Rozwój Polski Wschodniej. Nie brakuje w niej informacji o zabytkach, noclegach i lokalach gastronomicznych, które przydadzą się każdemu turyście. Odwiedzając poszczególne miejsca, użytkownik aplikacji będzie mógł zbierać punkty, a następnie wymieniać je na nagrody. Akcja potrwa do 10 grudnia 2013 r.

Aplikacja może być zainstalowana na telefonie lub tablecie z systemem Android lub iOS. Do przeglądania zawartości konieczne jest połączenie z Internetem, do zwiedzania włączona funkcja GPS, a do aktywnego udziału w zabawie posiadanie konta na Facebooku.

Aplikację można pobrać ze strony: www.polskawschodnia.gov.pl/Ilove
Zapraszamy również na www.facebook.com/polskawschodnia

Program Rozwój Polski Wschodniej (PO RPW) jest jednym z instrumentów polityki regionalnej Unii Europejskiej. Za jego zarządzanie odpowiada Ministerstwo Rozwoju Regionalnego. W ramach programu realizowane są projekty o kluczowym znaczeniu dla rozwoju pięciu województw: lubelskiego, podkarpackiego, podlaskiego, świętokrzyskiego i warmińsko-mazurskiego. Dzięki PO RPW realizowane są inwestycje wspierające działalność naukową i badawczą, podnoszące jakość transportu miejskiego oraz zwiększające atrakcyjność turystyczną regionu. Ponadto, Program finansuje budowę dróg oraz stworzenie infrastruktury szerokopasmowego Internetu. Do tej pory podpisano ponad 200 umów o dofinansowanie projektów, których całkowity koszt wynosi 14,3 mld zł, z czego około 10 mld zł to środki pochodzące z Programu Rozwój Polski Wschodniej. Więcej informacji o Programie można znaleźć na stronie internetowej: www.polskawschodnia.gov.pl


Ministerstwo Rozwoju Regionalnego


Komentarze

Ocena: 3.9/5 (402)

W temacie Cywilizacja

Spadkowe abecadło

''Wszystko o Miriam'' - reality show

10 sposobów na dobry sen

Marihuana dla każdego

Historia z kanarem i milicyją, czyli współczesny bareizm

74-678 exam products is that they can enable the candidates to get certified in 200-125 pdf 200-125 70-483 200-125 exam 642-999 300-210 pdf cism  |  200-125 IIA-CIA-PART3  |  cca-500  |  gpen  |  you can enjoy the full refund of purchasing fees policy. 70-534  |  cissp  |  300-101 pdf 1z0-062  |  200-125 pdf 210-260