Kielce v.0.8

Muzyka
Jest już piosenka do nowego Bonda. Będzie hit?

 drukuj stron�
Muzyka Świat Sam Smith, Bond, Spectre, Writings on the wallMuzyka
Wys�ano dnia 25-09-2015 o godz. 12:58:03 przez grolecki 14225

Już jest! "Writing's on the wall" Sama Smitha zadebiutował w radiu BBC oraz w serwisie Spotify i iTunes. Utwór Brytyjczyka stanowi ilustrację muzyczną do filmu "Spectre" - 24. misji agenta 007.Smith jest pierwszym, od 1965 roku, brytyjskim artystą płci męskiej wykonującym bondowski temat. Twierdzi, że skomponował go w niespełna 20 minut. To wynik godny zawodowca pokroju Rogera Watersa, który w podobnym czasie pisał niektóre pozycje albumu, nomen omen, "The Wall". Jakość tej szybkiej pracy słuchacze będą musieli ocenić sami.
Wokalista i jego fani wydają się być zadowoleni:

Thank you for all your amazing messages. - pisze Smith na Twitterze - Today is such a special day for me and I am so grateful to everyone supporting this track.

Polska premiera "Spectre" już 6 listopada. Oprócz Daniela Craiga, który podpisał już kontrakt na 25. odsłonę, zobaczymy w nim Monicę Bellucci, Christopha Waltza, Ralpha Fiennesa, Bena Whishawa, Naomie Harris i Leę Seydoux. Obraz wydaje się być powrotem do fabuły pierwszych filmów opowiadających o potyczkach Bonda z organizacją przestępczą kierowaną przez Ernsta Stavro Blofelda.

Zwiastun:

grol


Komentarze

Error connecting to mysql