Kielce v.0.8

Fotografia
''Kieleckie Inaczej 2014'' rozstrzygnięte

 drukuj stron�
Fotografia
Wys�ano dnia 18-09-2014 o godz. 12:08:54 przez bozena 8191

Jubileuszowa 10. edycja konkursu fotograficznego „Kieleckie Inaczej 2014" została rozstrzygnięta. Na konkurs wpłynęło 100 zdjęć 32 autorów z Polski, którzy zauważyli wyjątkowość i fotogeniczność Kielc i regionu świętokrzyskiego.Fundacja Kultury Wici jako organizator konkursu powołała Jury, które zebrało się w dniu 17.09.2014 r. w składzie: Wiktor Franko, Marcin Białek, Rafał Nowak i Bożena Pawłowska - sekretarz.
Wszystkie zgłoszone prace zostały poddane ocenie Jury, które wybrało zdjęcia na wystawę pokonkursową i przyznało nagrody i wyróżnienia.

Miło nam poinformować, że wśród laureatów konkursowych zmagań są: Jakubowska Anna, Leśniakowska Marta, Zalewska Justyna, Korban Rafał, Kowalski Leszek, Mazur Mateusz, Pustuła Mateusz, Tomczyk Paweł i Zalewski Zbigniew.

Pozostali autorzy, których zdjęcia zakwalifikowały się do wystawy to: Wolff Magdalena, Wójcik Kamil, Kaczmarzyk Paweł, Wrona Bartłomiej, Mazuś Janina, Kiknadze Izabela, Kita Mateusz, Klimek Izabela, Cybulska Elżbieta, Kołomański Łukasz, Kluczyński Franciszek, Lubczyński Robert.

Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi w czasie wernisażu wystawy pokonkursowej, która odbędzie się w piątek 10 października 2014 r. o godz. 18.00 w Galerii Lakiernia w Bazie Zbożowej w Kielcach przy ul. Zbożowej 4.

Serdecznie zapraszamy wszystkich uczestników konkursu a także miłośników fotografii na wernisaż. Wystawie towarzyszyć będzie bezpłatny katalog i muzyczna niespodzianka.

Patronat honorowy: Prezydent Miasta Kielce, Wojewoda Świętokrzyski, Marszałek Województwa Świętokrzyskiego
Patronat medialny: TVP Kielce, Radio Kielce, Echo Dnia


Fundacja Kultury Wici


Komentarze

Error connecting to mysql