Kielce v.0.8

Fotografia
Kieleckie Inaczej 2015 zmierza do mety

 drukuj stron�
Fotografia
Wys�ano dnia 02-09-2015 o godz. 15:32:09 przez bozena 6734

Jeszcze do 14 września można zgłaszać prace do 11. edycji Konkursu Fotograficznego "Kieleckie Inaczej 2015". Konkurs jest, tradycyjnie, bezpłatny i otwarty dla wszystkich fotografujących.Nagradzane będą zdjęcia, które w myśl tytułowego “inaczej” pokażą ciekawe miejsca, niecodzienne wydarzenia i interesujących mieszkańców województwa świętokrzyskiego. Ważne będzie osobiste spojrzenie fotografującego, pryzmat jego wyobraźni, uchwycenie nieuchwytnego. Prace nadesłane na konkurs oceni jury powołane przez organizatora. Na laureatów czekają nagrody pieniężne i rzeczowe. Internauci też mają swój głos - wybiorą swojego faworyta na specjalnie utworzonym profilu na Facebooku.

Minione 10 edycji cieszyło się dużym zainteresowaniem fotografów - zarówno amatorów jak i profesjonalistów. Powiększające się archiwum fotograficzne ukazuje zmiany, jakim ulega nasze miasto i region; prezentuje także ważny wycinek polskiej fotografii. Jest również dowodem na to, że istnieje silna potrzeba ciągłości w organizowaniu tego typu wydarzeń. Odbiorca łaknie opowieści o tym, gdzie żyje nie mniej niż jej nadawca.

Wręczenie nagród i wyróżnień oraz otwarcie wystawy pokonkursowej odbędzie się w października 2015 roku w Kielcach. Efektem konkursu będzie wystawa fotografii prezentowana w Galerii Lakiernia w Bazie Zbożowej w Kielcach oraz wirtualna
galeria internetowa na oficjalnej stronie internetowej Kieleckie Inaczej. Zostanie również wydany katalog wystawy, bezpłatnie kolportowany w sieci ekspozytorów Wici oraz w instytucjach kultury naszego regionu.

Na prace czekamy do 14 września 2015 r. Można dostarczyć je osobiście lub przesłać na adres:

Fundacja Kultury Wici,
Baza Zbożowa,
ul. Zbożowa 4,
25-416 Kielce
z dopiskiem:
„Kieleckie Inaczej 2015”

Szczegółowy regulamin konkursu i karta zgłoszenia na stronie konkursu www.kieleckieinaczej.wici.info

Organizatorem konkursu jest Fundacja Kultury Wici
Patronat honorowy: Prezydent Miasta Kielce i Wojewoda Świętokrzyski
Patronat medialny: Radio Kielce, TVP Kielce i Wici.info
Wsparcie finansowe: Urząd Miasta Kielce


Komentarze

Error connecting to mysql