Kielce v.0.8

Kielce
Konkurs na pocztówkę z Kielc do 30 czerwca !!!

 drukuj stron�
Kielce Sztuki plastyczne
Wys�ano dnia 20-06-2011 o godz. 15:44:16 przez rafa 3130

Fundacja Kultury Wici zaprasza fotografów, grafików, malarzy i innych twórców do udziału w konkursie pn. „Pocztówka z Kielc”. Termin przysyłania prac upływa 30 czerwca. Rozstrzygnięcie nastąpi na początku lipca br. Dla najlepszych autorów kart pocztowych o tematyce kieleckiej przewidziana jest pula nagród 10 000 złotych.Celem konkursu jest zaprojektowanie widokówek, które w czasie wakacji będą wysyłać turyści odwiedzający Kielce. Pocztówki będą kolportowane bezpłatnie w najchętniej uczęszczanych miejscach w Kielcach.

Honorowy patronat nad konkursem sprawuje prezydent Kielc Wojciech Lubawski.

W regulaminie konkursu organizatorzy zapisali, że forma graficzna może być dowolna – od grafiki komputerowej, przez kolaż, grafikę, malarstwo po klasyczne zdjęcie. Nadesłane prace muszą jednak przedstawiać Kielce i kojarzyć się z nimi i jego charakterystycznymi elementami. Warunki techniczne, jakie mają spełniać, to: rozdzielczość min. 300 dpi, długość krótszego boku – min. 1500 pikseli, formaty plików – TIF, PSD lub nieskompresowany JPG.

Do nośnika zawierającego prace powinna być dołączona zaklejona koperta opatrzona tym samym godłem, wewnątrz której należy podać imię, nazwisko, adres, telefon, e-mail i wykaz nadesłanych prac (tytuł i miejsce wykonania). Gotowe projekty należy składać w formie elektronicznej na płycie CD, DVD lub innym nośniku do 30 czerwca 2011 roku na adres: Fundacja Kultury Wici Baza Zbożowa, ul. Zbożowa 4, 25-416 Kielce, z dopiskiem „Pocztówka z Kielc”.


Apis


Komentarze

Komentowanie niedozwolone dla anonimowego u�ytkownika, prosze sie zarejestrowa�

Anonim 12-07-2011 o godz. 12:56:38
.... ?
Error connecting to mysql