Kielce v.0.8

Kielce
Pomóżmy Magdzie!

 drukuj stron�
Kielce
Wys�ano dnia 05-01-2017 o godz. 12:40:27 przez bozena 9825

„Bazarek dla chorej Magdy”, czyli licytacja fantów na facebooku do 12 stycznia oraz „KarnawaLOWE dla Magdy”, czyli wieczór 16 stycznia w Teatrze im. Stefana Żeromskiego w Kielcach.Każdy może pomóc Magdzie, która jest córką kieleckiego aktora, Andrzeja Cempury. Magda, matka trójki dzieci, od lat zmaga się z ciężką chorobą. Koszty leczenia nowotworu znacznie przekraczają możliwości finansowe jej rodziny.

Magda ma 38 lat, troje małych dzieci i po raz trzeci raka. Jedno z jej dzieci wymaga szczególnej troski. Niestety, koszty leczenia znacznie przekraczają możliwości finansowe jej rodziny. Dlatego aktorzy kieleckiego teatru organizuję akcje, do których można się dołączyć i pomóc Magdzie.

„Z całego serca prosimy o wsparcie! Magda musi żyć – przede wszystkim dla swojej rodziny. Jej dzieci bardzo potrzebują jej obecności. Prosimy, pomóżcie! Dobro powraca – prędzej czy później, ale zawsze powraca” – piszą aktorzy.

Jak można pomóc?
Na facebooku „Bazarek dla chorej Magdy” trwa licytacja fantów. Będzie się odbywała do 12 stycznia, do godziny 23.
Wstawiając na bazarek fanty oraz je licytując, przekazując każdą najdrobniejszą kwotę, pomożecie w finansowaniu leków dla Magdy. 100 procent dochodu idzie w jej ręce. Fanty licytuje się pod zdjęciem konkretnego. Następnie, gdy uda się wylicytować, należy wykonać przelew na konto, umówić się na odbiór przedmiotu, lub jego przesyłkę. Fanty może wstawiać i licytować każdy. Powodzenia!

Wpłaty należy kierować na konto:
Fundacja im. Darii Trafankowskiej, Al. Ujazdowskie 45, 00-536 Warszawa,
Nr konta 43 1500 1126 1211 2009 3528 0000 z dopiskiem DLA MAGDY.
Najpierw przelewamy pieniądze, potem odbieramy przedmiot lub usługę.

Kolejny sposób, w jaki można pomóc chorej Magdzie, to przyjść 16 stycznia do Teatru im. Stefana Żeromskiego w Kielcach na „KarnawaLOWE”, czyli koncert charytatywny i aukcję, na której artyści z teatru przekażą różne cenne i ciekawe przedmioty do licytacji. Podczas tego wieczoru wystąpi zespół Tempero, znany z występu w spektaklu „Wszyscy chcą żyć”. Muzykę tworzą czterej krakowscy artyści wywodzący się z nurtów jazzu i klasyki. Ekspresyjne, jazzowe aranżacje muzyki klezmerskiej na skrzypce, akordeon, kontrabas i instrumenty perkusyjne silnie oddziałują na zmysły. Początek koncertu o godzinie 19. Karty wstępu do odebrania w impresariacie od poniedziałku, 9 stycznia. Karta, która daje możliwość pomocy finansowej dla Magdy, jest wyceniana na minimum 30 zł. – Szerszy gest bardzo mile widziany, ale za każdą złotówkę, która pomoże Magdzie wrócić do zdrowia, będziemy wdzięczni – mówią organizatorzy akcji.


Teatr im. S. Żeromskiego


Komentarze

Error connecting to mysql