Kielce v.0.8

Cywilizacja
Przedsiębiorczość ma wiele twarzy

 drukuj stron�
Cywilizacja
Wys�ano dnia 20-10-2014 o godz. 11:09:30 przez bozena 5717

,,Przedsiębiorczość ma wiele twarzy” to tegoroczne hasło Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości, międzynarodowego wydarzenia, które już po raz trzeci w świętokrzyskim koordynuje Forum Młodych Lewiatan.ŚTP to największe na świecie wydarzenie promujące przedsiębiorczość jako postawę i podejmowanie biznesowych inicjatyw. 143 państwa przez jeden listopadowy tydzień łączy setki tysięcy wydarzeń i miliony uczestników.
W tym roku od 17 do 23 listopada organizacje, instytucje i firmy, którym zależy na rozwijaniu przedsiębiorczości, zorganizują bezpłatne szkolenia, warsztaty, debaty i konkursy pomagające zdobyć wiedzę z zakresu zakładania i rozwijania własnej działalności gospodarczej, budowania sieci kontaktów, zakładania start-upów, negocjowania z pracodawcą czy budowania własnej marki. Jak informują organizatorzy w świętokrzyskim odbędzie się w tym czasie wiele różnorodnych wydarzeń wpisujących się w idee Tygodnia. Budując koalicję na rzecz przedsiębiorczości w regionie na chwilę obecną w przygotowania do wydarzenia włączyło się blisko 70 podmiotów, którym przedsiębiorczość i działanie na rzecz jej rozwoju są bliskie.

Wszystkich zainteresowanych uczestnictwem w wydarzeniach organizowanych w ramach świętokrzyskiej edycji Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości zapraszamy do zapoznania się z powstającym harmonogramem wydarzenia dostępnym na www.fmlewiatan.pl  oraz na www.tydzienprzedsiebiorczosci.pl oraz do dołączenia do wydarzenia na Facebook’u

RAZEM POKAZUJEMY, ŻE PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ MA WIELE TWARZY!


Forum Młodych Lewiatan Region Świętokrzyski


Komentarze

Error connecting to mysql