Kielce v.0.8

Muzyka
Raz Dwa Trzy w KCK-u

 drukuj stron�
Muzyka raz dwa trzy, kielce, kck, adam nowak, młynarski, muzyka, koncertyMuzyka
Wys�ano dnia 30-01-2018 o godz. 17:31:51 przez grolecki 8661

2 marca o godz. 19 w Kieleckim Centrum Kultury zagra Raz, Dwa, Trzy. Zespół przypomni utwory z wydanej ponad 10 lat temu płyty koncertowej „Młynarski”.Adam Nowak, lider grupy, powtarza, że wyprzedany w ponad 100 tysiącach kopii album z 2007 roku był pierwszą próbą zaadaptowania twórczości Młynarskiego na potrzeby własnego stylu.

- Wymyśliliśmy, że sięgniemy do pana Wojciecha jako do mędrca i mentora, który napisał bardzo ciekawe słowa, i trzeba tylko troszkę bardziej naostrzyć aranżacje kompozycji, żeby bardziej przypasowały do tego, co my robimy – tłumaczył Nowak w wywiadzie dla Polskiego Radia.

Na koncercie pewnie można będzie usłyszeć takie utwory, jak „Idź swoją drogą”, „Absolutnie”, „Jeszcze w zielone gramy” czy „Jesteśmy na wczasach”; na płycie ogrywane z gościnnym udziałem autora.

- Wojciech Młynarski i kompozytor Janusz Sent zauważyli w piosence [„Wszyscy jesteśmy na wczasach” – przyp. red.], jak nieszlachetnie bawi się polski naród – opisywał Nowak w rozmowie z „Rzeczpospolitą”. – Wiem, o czym mówię, niejeden taki dancing widziałem, bo pracowałem jako kelner w tak zwanym piekiełku, czyli w barze nocnym na początku lat 80.

Raz, Dwa, Trzy ostatnio odwiedziło Kielce w 2016 roku w ramach trasy koncertowej z okazji 25-lecia istnienia zespołu. Powstał on w Zielonej Górze i nagrał do tej pory 11 płyt. Wiele z nich, np. słynne "Trudno nie wierzyć w nic" (2003), pokryło się platyną.

Bilety w cenie 75 zł (balkon) oraz 95 zł (amfiteatr i parter) można kupować za pośrednictwem serwisu biletyna.pl i kupbilecik.pl. Kilka z nich rozdamy też na facebookowym profilu Wici.Info. Śledźcie nas!

Bieżące informacje publikowane będą na stronie wydarzenia.gr
fot. oficjalny profil Raz, Dwa, Trzy na Facebooku


Komentarze

Error connecting to mysql