Kielce v.0.8

Sport i Rekreacja
Spis Świętokrzyskich Biegaczy

 drukuj stron�
Sport i Rekreacja Sport i Rekreacja Świętokrzyskie
Wys�ano dnia 10-01-2016 o godz. 12:40:20 przez bozena 7363

Drodzy Biegacze – Grupa Kielecki Biegacz serdecznie zaprasza Was do udziału w swojej najnowszej akcji - w Spisie Świętokrzyskich Biegaczy!Nasz spis jest pierwszym, rozbudowanym badaniem opinii i postaw środowiska biegaczy dedykowanym wyłącznie dla mieszkańców naszego regionu. Wypełniając ANONIMOWY formularz dajesz nam niepowtarzalną okazję do dokładnego poznania społeczności, którą chcemy rozwijać i dla której działamy już od 14 miesięcy, organizując zawody, happeningi i inne akcje społeczne.

Spis Świętokrzyskich Biegaczy to projekt, który zamierzamy powtarzać i rozwijać w przyszłości – wyniki tego badania są dla nas bardzo cenne, dlatego serdecznie prosimy Was o wypełnienie formularza. Pamiętajcie o tradycyjnym u nas KONKURSIE z nagrodami! Szczegóły na naszej stronie www.kieleckibiegacz.pl

Dlaczego zorganizowaliśmy ten spis?
Powodów jest przynajmniej kilka, a wszystkie równie ważne! Pierwszy to cenna i unikalna wiedza o społeczności świętokrzyskich biegaczy (ze szczególnym uwzględnieniem mieszkańców Kielc) – ich liczbie, cechach osobowych, postawach i przyzwyczajeniach sportowych. Nasze narzędzie ankietowe będziemy poprawiali tak, aby w kolejnej edycji było jeszcze skuteczniejsze i lepiej gromadziło informacje. Część badania dotycząca postaw konsumenckich pozwala nam na lepsze przygotowanie współpracy z naszymi potencjalnymi sponsorami, bez wymiaru komercyjnego nie powstaną przecież duże projekty. Szczególną wartość dla Kieleckiego Biegacza ma część badania dotycząca znajomości i oceny działań naszej grupy! Wyrazy wsparcia i pozytywne oceny, które czytamy w komentarzach do ankiety bardzo nas budują, zawierają też wiele ciekawych pomysłów! Ale przede wszystkim wasze odpowiedzi pozwalają nam zweryfikować kilkanaście miesięcy naszej działalności i lepiej zaplanować kolejne projekty.
Nie bez znaczenia jest fakt, że podając swojego maila pomagasz nam budować największy w województwie newsletter skierowany do biegaczy (mamy już prawie 1900 maili!)

Zapraszamy!


Grupa Kielecki Biegacz


Komentarze

Error connecting to mysql