Kielce v.0.8

Sztuki plastyczne
Spodziemia

 drukuj stron�
Sztuki plastyczne Sztuki plastyczne
Wys�ano dnia 18-10-2008 o godz. 18:00:00 przez much 729

W dniach 20-26 października 2008 Fundacja "Regionalis" organizuje II edycję Prezentacji Młodej Sztuki "Spodziemia".

Wszystkich młodych artystów zapraszamy do udziału i prezentacji swojej twórczości. Czekamy na prace plastyczne i fotografie młodych twórców do 23 października 2008. Wszystkie przyjęte w tym terminie prace będą zaprezentowane na wystawie zbiorowej na Dużej Hali w Bazie Zbożowej.

Mile widziane są także inne formy młodej sztuki jak performance, happening, instalacje, video etc. Najciekawsze prace zostaną wyróżnione nagrodami, a wybranym, młodym artystom zorganizujemy wystawy indywidualne w Galerii "Myjnia".

Prace należy przekazywać do biura Fundacji "Regionalis" w Bazie Zbożowej pokój nr 12. Otwarcie II edycji "Spodziemi" nastąpi 25 października 2008 o godz. 17.00 na Dużej Hali w Bazie Zbożowej.

W dniach 20-24 października 2008 odbędą się w ramach II edycji Prezentacji Młodej Sztuki "Spodziemia" bezpłatne warsztaty graficzne i rzeźbiarskie dla młodzieży. Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu 504 298 333.II Edycja Prezentacji Młodej Sztuki "Spodziemia" odbędzie się w Bazie Zbożowej w Kielcach i jest częścią II Festiwalu Sztuki Współczesnej "Człowiek i jego sztuka" (24-26 października 2008). Warsztaty plastyczne i II edycja Prezentacji Młodej Sztuki "Spodziemia" oraz II edycja Festiwalu Sztuki Współczesnej "Człowiek i jego sztuka" organizowane są przez Fundację "Regionalis" przy wsparciu Miasta Kielce, Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego oraz Funduszu Inicjatyw Obywatelskich.

www.regionalis.org.pl


Komentarze

Error connecting to mysql