Kielce v.0.8

Kultura
Totu Festival

 drukuj stron�
Kultura Muzyka Sztuki plastyczne
Wys�ano dnia 16-05-2010 o godz. 09:14:45 przez sergio 6072

Jesteś młodą, energiczną, pozytywnie zakręconą osobą? Śpiewasz? Piszesz? Malujesz? Rysujesz? Rzeźbisz czy fotografujesz? A może podróżujesz? Tańczysz? Masz Nietypowe hobby? Jeśli tak to festiwal jest dla ciebie!

Organizator IV Festiwalu Kultury Młodzieżowej TOTU FESTIVAL zaprasza wszystkich do aktywnego udziału w tegorocznym festiwalu. Jeżeli robisz coś co chciałbyś pokazać a nie masz przestrzeni do działania – Zgłoś się! Nie czekaj! Poszukujemy wszystkich młodych, ambitnych artystów którzy zechcieliby się zaprezentować na naszej imprezie. Dajemy ci przestrzeń, czas i publiczność – wykorzystaj to!

Festiwal Kultury Młodzieżowej TOTU FESTIVAL to coroczna impreza organizowana w jeden z weekendów sierpniowych w Staszowie. Jej celem jest wspieranie młodych, aktywnych oraz twórczych ludzi. Festiwal to możliwość zaprezentowania własnej twórczości przed szerszą publicznością. Organizatorem imprezy jest Fundacja Aktywizacji i Rozwoju Młodzieży FARMa w Staszowie. www.fundacjafarma.pl

Na zgłoszenia czekamy do 12 czerwca 2010r.
Zgłoszenia można nadsyłać do:
Zespoły: Robert Wojtal doorsiak@o2.pl
Projekcje filmowe / Videoart: Agnieszka Turek agnieszka@fundacjafarma.pl
Organizacje pozarządowe: Zuzanna Miodyńska zuzia@fundacjafarma.pl
Fotografia / Malarstwo / Grafika: Aleksandra Nasternak ola@fundacjafarma.pl
Happeningi / Performance oraz wszelkie inne formy twórczości: Hubert Gawłowicz hubert@fundacjafarma.pl
Obowiązują dwa kryteria – wiek do 30 lat oraz jakość tego co robicie.

Zgłoszenie nie oznacza automatycznego przyjęcia. Osoby, które zakwalifikowały się do udziału w Festiwalu otrzymają stosowne powiadomienie.
Strona Festiwalu: www.totu.totamtu.pl


Komentarze

Error connecting to mysql