Kielce v.0.8

Sport i Rekreacja
Tour Kocham Rowerek Kielce 2014

 drukuj stronę
Sport i Rekreacja
Wysłano dnia 26-05-2014 o godz. 09:10:54 przez rafa 2314

Już 1 czerwca Tour Kocham Rowerek – Wyścigi Rowerkowe w Kielcach!Wiemy, jak nasze dzieci kochają swoje rowerki i dlatego z myślą o nich rusza 5 edycja wyścigów rowerkowych.
Tour Kocham Rowerek w tym roku odwiedzi aż 16 miast we wszystkich województwach
w Polsce.
Wydarzenie zostało wyróżnione Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Kielce Wojciecha Lubawskiego, a ogólnopolskie i lokalne media dbają, aby o wyścigu usłyszał każdy mały rowerzysta.

Spotykamy się 1 czerwca o godz. 10.00 na Skwerze Szarych Szeregów.


Zapraszamy na rodzinną imprezę w formie pikniku, podczas której najmłodsi uczestnicy (3-10 lat) w myśl idei fair play ścigają się na rowerach. Dzięki podziałowi na kategorie wiekowe i grupy trzyosobowe po każdym wyścigu na stopniach podium stają wszyscy zawodnicy i otrzymują nagrody. Z nami każde dziecko wygrywa!

Tour Kocham Rowerek to nie tylko wyścigi. To zabawa połączona z nauką jak bezpiecznie poruszać się na rowerze.

Dlatego przygotowaliśmy różne atrakcje towarzyszące wyścigom. Zapraszamy do miasteczka drogowego, gdzie policjanci będą udzielać fachowych porad, a na torze przeszkód będzie można szlifować technikę poruszania się na rowerze.
Nie zabraknie też konkursów z atrakcyjnymi nagrodami, specjalnych pokazów sprzętu policyjnego i strażackiego oraz pokazów sympatycznej Rybki MiniMini+

Zobaczcie, jak wystartowaliśmy w Katowicach:
http://www.youtube.com/watch?v=M4F-eepru5w

Zachęcamy całe rodziny do wykorzystania w dzień imprezy roweru jako środka transportu. Ściągnijcie aplikację endomondo, weźcie swoje rowery, włączcie liczniki i przyjedźcie na imprezę. Pochwalcie się liczbą wspólnie przejechanych kilometrów na profilu akcji
http://www.endomondo.com/event/h5Jj9WrWTiM

Na Tour Kocham Rowerek zaprasza Bank BGŻ, który od lat popierając inicjatywy rowerowe, promuje rower jako zrównoważony środek transportu, a także zdrowy i przyjemny sposób na rekreację. Szczególną zaś uwagę poświęca najmłodszym rowerzystom i ich bezpieczeństwu
w ruchu drogowym. W tym roku Bank BGŻ przekaże wszystkim zawodnikom odblaski na rower poprawiające ich widoczność na drodze.

Zapisz swoje dziecko już dzisiaj pod nr. tel.: 797 638 050 lub e-mail: zapisy@wyscigirowerkowe.pl
W wyścigu mogą uczestniczyć dzieci w wieku 3-10 lat.
Warunek uczestnictwa to sprawny rower, kask rowerowy i zgłoszenie dziecka przez rodzica lub prawnego opiekuna.
Ilość miejsc jest ograniczona. Udział w wyścigach jest bezpłatny.


Szczegóły na stronie www.wyscigirowerkowe.pl

facebook.com/wyscigirowerkowe


Sponsor Główny: BANK BGŻ,
Patronat Honorowy: PREZYDENT MIASTA KIELCE WOJCIECH LUBAWSKI
Partnerzy Główni: PALMOLIVE, AGITO.PL
Akcję Zasila: GRUPA ENERGA
Partnerzy Wspierający: Slippers, Komandor
Fundatorzy Nagród: Dr Gerard, Crispy Natural, Miodelka, Pysio,Wader, Cdp
Patroni Medialni: Nasze Miasto, MiniMini+, teleToon+, RadioZetGold, Gaga, Czas z dziećmi, Egodziecka.pl, Familie.pl, Qlturka, Sportowa Rodzina, Miasto dzieci, Baby******.pl, Bliżej przedszkola, Radiobajka, Tatapad.


Komentarze

Ocena: 3.6/5 (323)

W temacie Sport i Rekreacja

Świętokrzyskie stoki narciarskie

Futbolowa inicjatywa w Kielcach!

Odchudzanie? Nic prostszego!

MTB - kielecka mania rowerowa

Brazylijskie Jiu-Jitsu

74-678 exam products is that they can enable the candidates to get certified in 200-125 pdf 200-125 70-483 200-125 exam 642-999 300-210 pdf cism  |  200-125 IIA-CIA-PART3  |  cca-500  |  gpen  |  you can enjoy the full refund of purchasing fees policy. 70-534  |  cissp  |  300-101 pdf 1z0-062  |  200-125 pdf 210-260