Kielce v.0.8

Kielce
Wielkie otwarcie z talentami

 drukuj stronę
Kielce
Wysłano dnia 10-05-2012 o godz. 15:04:50 przez rafa 4371

Magia, akrobacje, występy osobliwości - finaliści znanego telewizyjnego show zdominują otwarcie Galerii Korona Kielce. Imprezy związane z tym wydarzeniem potrwają pięć dni. Inwestor zapowiada, że inauguracja działalności śródmiejskiego centrum rozrywkowo - handlowego będzie prawdziwym świętem dla miasta i regionu.Galeria Korona Kielce zostanie uroczyście otwarta w środę, 16 maja o godz. 9.00. – Dla pierwszych klientów nasi najemcy przygotowali specjalne oferty, m.in. wysokie rabaty i promocje. Pierwsze dni będą więc doskonałą okazją dla tych, którzy już zaplanowali korzystne zakupy. Poza funkcją komercyjną nasz obiekt pełnić będzie również rolę centrum rozrywki i przy okazji otwarcia mocno tę działalność wyeksponujemy – informuje Izabela Ironmonger, manager ds. marketingu Galerii Korona Kielce. Od 16 do 20 maja mieszkańcy Kielc spotkają się w Galerii Korona Kielce z 10 uczestnikami Programu „Mam Talent”. Artyści zaprezentują swoje nieprzeciętne zdolności. Na scenie będzie można zobaczyć akrobacje, osobliwe wyczyny na rowerach, żonglerkę, triki piłkarskie, pokazy magii i iluzji oraz koncert na zakończenie. Wielkie otwarcie poprowadzi Mariusz Walkosz, aktor i mim, współpracujący m.in. z Wrocławskim Teatrem Współczesnym i Jeleniogórskim Teatrem im. C .K .Norwida.

Bliźniacy na trampolinie
Kamil i Krystian Kłeczkowie trafili do „Mam Talent” z Rzeszowa, gdzie na co dzień trenują w Stal Rzeszów. Zdobywają najważniejsze trofea w tej dyscyplinie sportowej na polskiej i międzynarodowej arenie. W trzeciej edycji telewizyjnego programu wystąpili ucharakteryzowani na muzyków znanego zespołu The Blues Brothers – ubrani w czarne garnitury, kapelusze i ciemne okulary. Te przebrania stały się ich znakiem rozpoznawczym. Jury oraz publiczność zafascynowali swoimi akrobacjami na trampolinie, skokami na batucie oraz saltami połączonymi z elementami sztuki cyrkowej. Bliźniaki Kłeczek wystąpią w Galerii Korona Kielce w środę, 16 maja o godzinie 18.00.

Iluzjonista spod Beskidzia
Rafał Mulka to jeden z wielu iluzjonistów, którzy wystąpią na scenie Galerii Korona Kielce podczas jej otwarcia. Artysta w swoim show pokazuje świat pełen magii, rzeczy niewytłumaczalnych i tajemniczych. Jest twórcą Beskidzkiego Teatru Iluzji. Przez 15 lat pracy przygotował 2,5 tysiąca programów. Zaczynał od występów przed dziecięcą publicznością. W IV edycji programu „Mam Talent” doszedł do półfinału. Teraz granice między rzeczywistością i iluzją przełamie w Galerii Korona Kielce 16 maja o godz. 20.00.

Niesamowite tricki na rowerze
Krystian Herba to pochodzący z Rzeszowa sportowiec, specjalizujący się w trialu rowerowym. Popularność zyskał biorąc udział w drugiej edycji telewizyjnego show „Mam Talent” oraz dzięki ekstremalnym zdobywaniem drapaczy chmur – skacząc rowerem po schodach. Karierę sportową rozpoczął w 1995 roku. Jest wielokrotnym medalistą Mistrzostw Polski, a także finalistą i uczestnikiem wielu zawodów cyklotrialowych na świecie. W latach 1999-2009 był reprezentantem Polski w swojej dziedzinie sportowej. Obecnie zajmuje się pokazami akrobacji rowerowych. Krystian Herba wystąpi w Galerii Korona Kielce w czwartek, 17 maja o godzinie 18.00 oraz w piątek, 18 maja o godzinie 17.00.

Patenciarz
Patenciarz to kreacja stworzona przez Marcina Marciszewskiego. Wyróżnia ją sztywny krawat oraz sterczące sznurówki, a także styl bycia – kradzieże, oszustwa i dość częste kolizje z prawem, bałaganiarstwo, niechlujstwo, generalnie abnegacja rzeczywistości i ignorancja. Marciszewski takimi cechami obdarzył postać komediową, która swoimi gagami bawi widownię. Budzi nie tylko śmiech, ale i niedowierzanie publiczności. Kuba Wojewódzki po jego występie w „Mam Talent” powiedział o nim, że jest Alfredem Hitchcockiem polskiej pantomimy. Patenciarz wystąpi w Galerii Korona Kielce w czwartek, 17 maja o godzinie 20.00 oraz w piątek, 18 maja o godzinie 19.00.

Mistrz świata Freestyle Football Shows
Krzysztof Golonka to aktualny mistrz świata w trikach piłkarskich – Freestyle Football Shows. Swoje żonglerskie umiejętności prezentował z powodzeniem podczas promocji sportowych organizacji, imprez czy widowisk na całym świecie. Wystąpił m.in. podczas oficjalnej prezentacji Logo UEFA Euro 2012 i prezentacji Loży VIP Stadionu Narodowego. Golonka pojawi się też w najnowszej odsłonie gry komputerowej Fifa Street 4. Gracze będą mogli wcielić się w postać polskiego freestylera. W programie „Mam Talent” dotarł do finału. Przed mieszkańcami Kielc wystąpi 17 maja o godz. 19.00.

Podniebne akrobacje

Jadzia Peszko i Dominika Drewniak z Rzeszowa swoim występem w programie „Mam Talent” wzbudziły wzruszenie publiczności oraz podziw surowego jury. Dziewczyny akrobatykę trenują od lat. Jak przyznają w wywiadach, do udziału w programie zachęcili je koledzy. Było warto, bo dotarły do finału. Ich wyczyny akrobatyczne będzie można podziwiać w piątek, 18 maja o godzinie 18.00.

Warsztaty magii
Rozmrożenie butelek z alkoholem przez Tomasza Kabisa w „Mam Talent” zaskoczyło nawet sceptycznie nastawionego do magicznych sztuczek Kubę Wojewódzkiego. Magik iluzją pasjonuje się od dziecka. Pochodzi z Katowic, ale występuje na terenie całego kraju oraz za granicą. W III edycji programu „Mam Talent” zdobył trzy głosy na „tak”, nawet Wojewódzkiego. Kabis jest też wolontariuszem Fundacji „Mam marzenie”, spełniającej marzenia ciężko chorych dzieci. W Galerii Korona Kielce poprowadzi warsztaty z iluzji 20 maja o godzinie 15.00.

Pozostałe atrakcje
Choć uczestnicy programu „Mam Talent” zdominują otwarcie Galerii Korona Kielce, to jednak nie zabraknie innych atrakcji.
Na zaproszenie śródmiejskiego centrum rozrywkowo – handlowego do Kielc przyjedzie jedno z najbardziej rozpoznawalnych polskich małżeństw, Hanna i Antoni Gucwińscy. Oboje przez 40 lat zarządzali wrocławskim ogrodem zoologicznym, promując wśród widzów telewizyjnego programu „Z kamerą wśród zwierząt” wiedzę na temat egzotycznych gatunków. Za ich kadencji dolnośląskie zoo cieszyło się największą popularnością w kraju, a oni – sławą znawców i miłośników zwierząt. W Galerii Korona Kielce Państwo Gucwińscy wystąpią dwukrotnie, w piątek, 18 maja o godzinie 15.00 i w niedzielę, 20 maja o godzinie 13.00.
W sobotę, 19 maja o godzinie 19.00 przed Klientami Galerii zaprezentuje się Aleksander Tkacz. To ukraiński magik, który występował na całym świecie. W Polsce pracuje od lat – wydał książkę o magii, w której zdradza tajniki swojego zawodu.
Dla miłośników muzyki wystąpi też zespół „Kilersi”, znany z wykonywania przebojów muzyki dziecięcej w konwencji rockowej.

Szczegółowy program

Otwarcie Galerii Korona Kielce
16 maja 2012 do 20 maja 2012

ŚRODA, 16 maja
15.00 – Program rozrywkowy dla dzieci „Słoneczne Rytmy” – I część
16.00 – Wizyta Ronalda MC Donalda - animacje dla dzieci
17.00 – Program rozrywkowy dla dzieci „Słoneczne Rytmy” II część
18.00 – Pokaz w wykonaniu bliźniaków Kłeczek – Mistrzów Polski Juniorów w akrobatyce powietrznej
19.00 – Pokaz najmłodszych cyrkowców w Polsce
20.00 – Występ iluzjonisty Rafała Mulki – finalisty „Mam Talent”

CZWARTEK, 17 maja
15.00 – Program rozrywkowy dla dzieci „Słoneczne Rytmy”
17.00 – Pokaz najmłodszych cyrkowców w Polsce
18.00 – Występ trialowca Krystiana Herby – finalisty „Mam Talent”
19.00 – Show Krzysztofa Golonki, mistrza świata w trickach piłkarskich i finalisty „Mam Talent”
20.00 – Show Patenciarza Marcina Marczewskiego – finalisty „Mam Talent”

PIĄTEK, 18 maja
15.00 – Animacje wokalne dla dzieci połączone z programem edukacyjnym prowadzonym przez Państwa Gucwińskich
16.00 – Pokazy egzotycznych węży
17.00 – Występ trialowca Krystiana Herby – finalisty „Mam Talent”
18.00 – Pokaz akrobatyczny w wykonaniu Jadzi i Dominiki – uczestniczek „Mam Talent”
19.00 – Show Patenciarza Marcina Marczewskiego – finalisty „Mam Talent”
20.00 – Pokaz 3D ART – akrobatyka powietrzna finalistów „Mam Talent”

SOBOTA, 19 maja
11.00 – Kielecki Teatr Tańca
13.00 – Program rozrywkowy dla dzieci „Słoneczne Rytmy”
15.00 – Pokazy taneczne Kieleckiego Teatru Tańca „Jazz Dance Back and Forth”
16.00 – Pokaz najmłodszych cyrkowców w Polsce
17.00 – Pokazy gimnastyki artystycznej Elite Talent Club – Mistrzów Polski Seniorów
18.00 – Flair of Masters – mistrzowskie pokazy żonglerki barmańskiej
19.00 – Pokazy kulinarne z konkursami
20.00 – Pokaz mistrza iluzji Aleksandra Tkacza

NIEDZIELA, 20 maja
13.00 – Animacje wokalne dla dzieci połączone z programem edukacyjnym prowadzonym przez Państwa Gucwińskich
15.00 – Pokazy akrobatyczne
16.00 – Pokazy tańca
17.00 - Warsztaty magii z Tomaszem Kabisem – finalistą „Mam Talent”
18.00 – Pokazy kulinarne z konkursami
19.00 – Koncert zespołu Kilersi
20.00 - Show Krzysztofa Golonki, mistrza świata w trickach piłkarskich i finalisty „Mam Talent”


Komentarze

Ocena: 4.3/5 (406)

W temacie Kielce

Uniwersytet Świętokrzyski - projekt gotowy, AŚ jeszcze nie

UFO z pragotronem - dworzec autobusowy w Kielcach

Dziewczyny Playboya w Novej

Kielce nie mają już 200 tys. mieszkańców

Hasarapasa czyli Noc Kupały...

74-678 exam products is that they can enable the candidates to get certified in 200-125 pdf 200-125 70-483 200-125 exam 642-999 300-210 pdf cism  |  200-125 IIA-CIA-PART3  |  cca-500  |  gpen  |  you can enjoy the full refund of purchasing fees policy. 70-534  |  cissp  |  300-101 pdf 1z0-062  |  200-125 pdf 210-260