Kielce v.0.8

Internet
Z historii przypadkowych klików - kurs uwodzenia

 drukuj stronę
Internet Recenzje
Wysłano dnia 15-09-2009 o godz. 14:59:49 przez kuba 2062

Coś o muzyce, coś o filmie i coś o uwodzeniu, czyli kolejny zestaw przypadkowych klików.

www.gramuzyka.pl - świetny serwis przede wszystkim ze względu na prostotę wykonania, szybkie działanie i... przydatność. Co trzeba zrobić? Wpisać tytuł utworu lub wykonawcę. Jedno kliknięcie wystarczy, by wyszukać, odsłuchać lub pobrać muzykę z różnych popularnych serwisów jak np. wrzuta.pl

Jeśli było o muzyce, to teraz kilka słów o filmie – na www.miastofilmu.pl znajdziemy opisy premier, filmów obecnie wyświetlanych w kinach i tych, które dopiero przed nami. Oczywiście wszystko z możliwością komentowania i oceniania. Choć przyznaję, że wielką miłośniczką filmów nie jestem, to czasem sprawdzam "co jest grane", a ten serwis nie sprawia żadnych problemów z wyszukiwaniem tego, na co mam ochotę. Jedyny minus to fakt, że archiwum nie jest zbyt obszerne, ale nie jest to duży zarzut w stosunku do serwisu, który ruszył kilka tygodni temu i w dodatku prężnie się rozwija. Widać to choćby po tym, że redakcja poszukuje osób chętnych do współpracy.

A na koniec coś na wakacje i właśnie wakacyjnie (czyli z duuuuużym przymrużeniem oka) radziłabym to potraktować. Panie i Panowie (choć przede wszystkim Panowie) oto serwis www.instytut-uwodzenia.pl Zamiast się rozpisywać zacytuję fragmenty tekstów ze strony:

"ideą założenia Instytutu Uwodzenia jest popularyzacja (...) umiejętności i wiedzy z zakresu podrywu i uwodzenia (...)"

"Tak jak Ty jesteśmy koneserami kobiet, a uwodzenie to nasza pasja. Tylko z nami osiągniesz to, co jeszcze wczoraj wydawało się niemożliwe - 100% satysfakcję w kontaktach z kobietami."

Aż boję się pytać jak tę satysfakcję panowie kursanci osiągają? Może lepiej nie wiedzieć? Ciekawość jednak wygrywa i przeglądam stronę. Oto, czego podczas kursu uczą się uczestnicy: Budowanie postawy „Samca Alfa”, Przełamywanie wewnętrznych oporów przed podejściem do kobiety, Techniki zdobywania numerów telefonów.

Mam wrażenie, że przydałby się jeszcze wykład pod tytułem "Kubeł zimnej wody na głowę".

Agnieszka Sadowska
Komentarze

Ocena: 4.0/5 (70)

W temacie Internet

Jak obejść Giertycha i na gołe baby popatrzeć

Zarobiłem milion dolarów

Drugieżycie.com

Tłok w sieci

Czas na planowanie podróży

74-678 exam products is that they can enable the candidates to get certified in 200-125 pdf 200-125 70-483 200-125 exam 642-999 300-210 pdf cism  |  200-125 IIA-CIA-PART3  |  cca-500  |  gpen  |  you can enjoy the full refund of purchasing fees policy. 70-534  |  cissp  |  300-101 pdf 1z0-062  |  200-125 pdf 210-260