Kielce v.0.8

Cywilizacja
Horoskop Rak 22.06 - 22.07

 drukuj stron�
Cywilizacja Horoskop
Wys�ano dnia 02-07-2004 o godz. 10:49:39 przez pala1 24830

Rak jest delikatny, nieśmiały. Jeśli nie znajdzie odpowiedniej osoby, bywa samotny. Kocha dom, rodzinę, lubi kolekcjonować pamiątki, książki itp. Ma dobrą pamięć i prorocze sny.


Jeśli zdobędzie wykształcenie - może zostać dobrym dyplomatą. Zdrowie nie zawsze pozwala mu na ciężką pracę. RAKI posiadają zdolności artystyczne, kochają wszystko co piękne; sztukę, literaturę, muzykę, śpiew. Duży wpływ na RAKA ma Księżyc. Pod jego wpływem może być powściągliwy, melancholijny i skromny. Niektóre RAKI są egoistami. Najważniejsze dla RAKA są sprawy partnerskie, rodzinne; miłość gra tu dużą rolę. Młode, wolne osoby będą dążyć do małżeństwa. Szczególnie RAKI z pierwszej dekady znaku będą się zakochiwać od pierwszego wejrzenia.

RAKI z pierwszej dekady (22.06 - 1.07) mogą mieć trochę z charakteru ostatniego dnia z poprzedniej dekady. Duży wpływ ma na nie Księżyc. Są zatem melancholijne, przeżywają wszystko bardzo emocjonalnie. Posiadają wrodzony artyzm i takt, mają dobrą pamięć i wysublimowany smak. W życiu RAKÓW z pierwszej dekady dużą rolę odgrywa miłość. Dobre dni dla miłości to 20 - 22.06. Dobre dni do załatwiania spraw osobistych i urzędowych to 23 –27.06. Raku powinieneś odpocząć. Uważaj na złodzieja!

RAKI z drugiej dekady (2.07 – 12.07) odznaczają się silną budową ciała, posiadają też dużą odporność życiową. Są pracowite, wytrwałe, przedsiębiorcze. Mogą zostać literatami, wojskowymi, lekarzami. Dobre dni dla miłości to 5 - 9.07. Czekają Cię spotkania – flirty. Dobre dni do załatwiania spraw urzędowych, finansowych to 29.06 – 2.07. Uważaj w podróży!

RAKI z trzeciej dekady (13.07 - 22.07) mogą posiadać zdolności parapsychologiczne. Są wrażliwe, medialne. W dzieciństwie niezbyt szczęśliwe, za to później los może się odmienić na lepszy. Przez dłuższy czas będziesz opływać w miłość, radość. Jednak musisz uważać na zdrowie; przeziębienie, nerwy. Powinieneś zrobić sobie urlop – wyjechać, spotkać się z rodziną lub przyjaciółmi. Dobre dni na miłość to 28 –30.06. Najlepiej załatwiać sprawy urzędowe lub finansowe w dniach 25 –28.06 oraz 2 – 4.07. Uważajcie na zdrowie! Szczególnie na nerwy, serce i zęby.


Komentarze

Error connecting to mysql