Kielce v.0.8

Cywilizacja
Horoskop Strzelec 23.11 - 22.12

 drukuj stron�
Cywilizacja Horoskop Cywilizacja
Wys�ano dnia 23-11-2003 o godz. 00:00:00 przez pala1 22388

Znak Strzelca charakteryzuje się częścią konia i częścią człowieka. Jest istota na poły materialną i duchową. Strzelec to człowiek pełny entuzjazmu i niezmordowanej pilności. Jego znakiem rządzi Jowisz. Są uczciwi, sprawiedliwi i wspaniałomyślni. Posiadają dużą wiedzę i są idealistami. Strzelec ceni sobie wolność własnych przekonań ale nie toleruje jej u innych. Jest też pełny temperamentu i ruchliwy. Często, jeśli kogoś nie akceptuje to go boleśnie ugodzi. Zwierzęca jego część „koń” odpowiada za awanturnictwo i niezgodę. Lubi sport i wszelkie ryzyko. Nieraz wszystko „stawia” na jedną kartę. Przeto staje się graczem, hazardzistą i nieraz postępuje nielogicznie i nieobliczalnie. Typ wyższy człowieka to łagodność, dobroć, zrozumienie drugiego człowieka. Robi łatwo karierę w wielu dziedzinach. Potrafi osiągnąć szczyty i honory.


Strzelec z pierwszej dekady (23.XI – 2.XII) najbardziej podlegają wpływom Jowisza. Są sprawiedliwi, dobroduszni, lubią pomagać innym. Czekają ich różne koleje losu. Dobre dni na miłość to 23-25.XI oraz 20.XII. Sprawy urzędowe i finansowe załatwiaj w dniach 20-25.XI oraz 2-5.XII. Pomyśl o wypoczynku!

Strzelec z drugiej dekady (3.XII-12.XII) podlega dużym wpływom Marsa. Są to osoby przedsiębiorcze a zarazem agresywne i dlatego trudno im się żyje w środowisku. Mają tez dużą odwagę i gwałtowną naturę. Łato wpadają w gniew i bywają nieobliczalni. Cechuje ich natomiast bystrość umysłu. Dobre dni na miłość przypadają od 29.XI do 2.XII a sprawy urzędowe i finansowe załatwiajcie w dniach 5-7.XII i 10-14.XII. Uważajcie na choroby żołądka i na nerwy!

Strzelec z trzeciej dekady (13.XII – 21.XII) jest pod wpływem Słońca i dlatego mają najbardziej stabilny charakter. Nie są tak agresywni jak Strzelcy z poprzednich dekad. Duży wpływ ma na nich seks i miłość. Są tez bardzo honorowi i dumni. Najlepszy czas na miłość to 6-10.XII a na finanse i załatwianie spraw urzędowych 7-10.XII oraz 20-22.XII. Uważajcie w podróży na wypadek!.


Komentarze

Error connecting to mysql