Kielce v.0.8

Moda
XII Off Fashion

 drukuj stron�
Moda Off Fashion,Kielce Kultura Sztuki plastyczne
Wys�ano dnia 25-11-2012 o godz. 19:54:19 przez rafa 7636

Kieleckie Centrum Kultury zaprasza na szereg wyjątkowych wydarzeń w ramach Międzynarodowego Konkursu dla Projektantów i Entuzjastów Mody Off Fashion. Konkurs odbędzie się w dniach 30 listopada – 1 grudnia 2012 r.Tym razem mottem przewodnim jest „Zodiac Influence” („wpływ zodiaku”).
XII edycja i 12 znaków zodiaków to w pewnym sensie odbicie 12 typów ludzkich osobowości, losów, świadomości. Poszczególne znaki symbolizują rozwój człowieka od wiosny do zimy, od narodzin do końca życia.
Jesteśmy bardzo ciekawi jakie motywy astrologiczne, tworzące kolekcje „księżycowe”, „słoneczne” i „zodiakalne” zostaną użyte w prezentacjach.

Oprócz półfinału w Targach Kielce i finału w Kieleckim Centrum Kultury podczas XII edycji Off Fashion odbędzie się szereg imprez towarzyszących. W jury zasiądą wybitni znawcy między innymi Prof. Barbara Hanuszkiewicz, duet Paprocki & Brzozowski, Tomasz Jacyków, Mariusz Przybylski, Dorota Wróblewska, Wojciech Grzybała, Halina Zawadzka.

Organizatorzy Off Fashion dostrzegli opiniotwórczość środowiska blogerów piszących o modzie i już po raz drugi zaproszono ich do wręczenia nagrody blogerów, w tej edycji jury blogerów wystąpi w następującym składzie:
Ewa Kowalewska – Kondrat, Michał Kędziora i Wojciech Szarski.

Program XII edycji Off Fashion


Komentarze

Error connecting to mysql