Kielce v.0.8

Taniec

  spektakle, przedstawienia  

Intercepted / Przechwycone

Kielecki Teatr Tańca Taniec Intercepted / Przechwycone

InfoZapraszamy na premierę Kieleckiego Teatru Tańca pt.: "Intercepted / Przechwycone".
25 kwietnia godz. 19.00

Spektakl powstaje w oparciu o techniki tańca współczesnego charakterystyczne dla stylu W&M Physical Theatre/ Wojciecha Mochnieja. Przechwycone w drodze do celu …
Przedstawienie będzie poruszało temat spełnienia, samorealizacji, drogi do celu jakim są nasze marzenia, idee, pasje.

Jak zachować indywidualność i swoje potrzeby na ścieżce do spełnienia wobec przeciwności losu, presji, oczekiwań, relacji, sytuacji, historii, zbiegów okoliczności, które PRZECHWYTUJĄ nas w drodze do CELU kierując na inne tory.

Twórca choreografii stawia pytania: czy Ty jesteś w stanie wytrwać w dążeniu do marzeń i pasji? Czy mimo przeciwności losu wracasz na swoją indywidualną trasę czy też dajesz się przechwycić?

Pierwszą inspiracją choreografa był hokej, najszybsza gra zespołowa i jej nieprzewidywalność po przechwyceniu krążka - spektakl zostanie zbudowany w oparciu o idee i marzenia samych tancerzy przez co będzie autentyczny, organiczny w komunikacji.
Obrazami choreograficznymi przedstawiona będzie determinacja postaci, które mają poczucie własnej wartości i nie dają się przechwycić, ale także siła masy, mainstreamu, która wciąga słabsze, niezdecydowane jednostki. Kompozycja choreograficzna pozwoli zaprezentować koloryt i dualność osobowości człowieka.
Pokaże proces wchodzenia w relacje w tłumie z uważnością by nie utracić siebie, swoich celów, marzeń, idei i pasji - choć trudno, warto wytrwać!
Dla zrównoważenia emocji spektakl będzie zawierał także element humorystyczny, który powstanie w oparciu o zadania improwizacji.


Choreografia: Wojciech Mochniej

Asystent choreografa: Odessa Johnston

Muzyka: Wojciech Frycz

Projekty kostiumów: Kinga Naszkiewicz

Scenografia: Maciej Miernik

Reżyseria światła: Grzegorz Pańtak


Zachęcamy do rezerwacji biletów w kasie KTT, tel. 41 361 27 46, w cenie: 28 zł (ulgowy), 40 zł, 50 złLinkhttp://www.ktt.pl/onas/index.php?url=ogloszenia&id=301

Error connecting to mysql