Kielce v.0.8

Kino

  filmy    Polecamy  

Krecik i Panda,cz. 5 w kieleckim Heliosie 11.08!

Helios Kino Krecik i Panda,cz. 5 w kieleckim Heliosie 11.08!

InfoKino Helios w Kielcach zaprasza na kolejną porcję filmowych niespodzianek - Filmowe Poranki: Krecik i Panda, cz. 5. W niedzielę 11 sierpnia o godzinie 10:30 zaprezentowany zostanie zestaw bajek:

*Nieproszeni goście
*Czerwony lampion
*Uparte jajo
*Okulary dziadka
*Magiczne drzewo

„Krecik i Panda” to serial animowany, który jest kontynuacją uwielbianej przez dzieci bajki „Krecik”. Tym razem nasz bohater powraca na ekrany w nowej odsłonie. Podróżując po Chinach, swoje przygody Krecik dzieli z sympatyczną pandą.

Projekcję Filmowych Poranków poprzedzają atrakcje w holach kin oraz konkursy i zabawy na sali kinowej.

Podczas tego niedzielnego poranka będziemy gościć w kinie animatorki z Wesołe urwisy – animacje dla dzieci. Dziewczyny kochają pracę z dziećmi i wykorzystują w niej min. zabawy z chustą Klanza. Będą czekały na Was w holu kina od godz. 10:00, a później jeszcze porwą Was do zabawy w sali kinowej, przed projekcją bajeczek! :)

Po seansie każdy uczestnik otrzyma "balonowy" upominek.
https://www.helios.pl/13,Kielce/BazaFilmow/Szczegoly/film/16090/Filmowe-Poranki%3A-Krecik-i-Panda--cz--5

Już dziś zapraszamy również na kolejne Filmowe Poranki w dniu 25 sierpnia o godzinie 10:30! Tym razem zaprezentujemy zestaw filmów „Krecik i Panda, cz. 6”.Linkhttps://www.helios.pl/13,Kielce/BazaFilmow/Szczegoly/film/16090/Filmowe-Poranki%3A-Krecik-i-Panda--cz--5

Error connecting to mysql