Kielce v.0.8

Internet
III edycja Stypendium z Wyboru w Kielcach

 drukuj stron�
Internet
Wys�ano dnia 14-06-2012 o godz. 21:07:46 przez rafa 7674

Do 1 lipca 2012 r. trwa głosowanie w III już edycji Stypendium z Wyboru. To innowacyjny program stworzony z myślą o studentach, którzy próbują zdobyć środki finansowe na spełnienie marzeń związanych z dalszą karierą zawodową. Konkurują o stypendium w wysokości do 5 tysięcy zł, fundowane przez Mecenasów – firmy, które cenią sobie potencjał młodych ludzi.Plusem programu jest fakt, że to uczestnicy sami wybierają, na jaki cel przeznaczą środki. A jest o co powalczyć, gdyż w tym roku na uczestników czeka aż 98 tys. zł. O wygranej decydują wyniki otwartego głosowania, do którego mogą przystąpić wszyscy Internauci i Mecenasi. Stypendium otrzymają Ci uczestnicy, którzy zdobędą najwięcej głosów.

Wśród 605 zgłoszonych uczestników województwo świętokrzyskie reprezentuje niecałe 2,5% aplikujących. Jedna z nich to pracująca studentka UJK Paulina Pięta, która próbuje realizować swoją pasję fotograficzną. W przyszłości chciałaby założyć własne innowacyjne studio fotograficzne, ale jak na razie potrzebuje odpowiedniej jakości sprzętu, by móc szkolić się w kierunku fotografii. Ta pełna optymizmu uczestniczka wierzy, że marzenia się spełniają i że jeśli zaangażujemy się i dążymy do realizacji swoich celów, to wszystko jest realne. Przede wszystkim chce udowodnić, że wygrywać w tego typu konkursach mogą nie tylko osoby z dużych miast. Każde kliknięcie „oddaje głos” pod jej pracą, przybliża ją do otrzymania środków na wymarzony aparat, dlatego bardzo liczy na Wasze wsparcie.

Zasady głosowania są bardzo proste:
- Głosować mogą wszyscy, którzy mają konto na portalu Facebook.
- Każda osoba może zagłosować tylko raz na danego uczestnika.
- Głosowanie odbywa się na stronie stypendiumzwyboru.absolvent.pl Pod każdą z prac aplikacyjnych umieszczony jest przycisk "ODDAJ GŁOS", dzięki któremu można głosować.
- Oddawać swoje głosy można do 1 lipca 2012 roku do godz. 23:59. Zachęcamy wszystkich do pomocy i w ten sposób przyczynienia się do spełnienia czyichś marzeń zawodowych.

Poniżej znajduje się link do prezentacji Kielczanki: http://stypendiumzwyboru.absolvent.pl/uczestnicy/akcja-klik-764


Komentarze

Error connecting to mysql