Kielce v.0.8

Muzyka
Miles czeka na wiadomości

 drukuj stron�
Muzyka Kielce Kultura Muzyka
Wys�ano dnia 19-09-2018 o godz. 10:39:16 przez grolecki 8122

Do 26 września będzie można wziąć udział w 5. edycji konkursu "Miles, masz wiadomość... przekaż ją komu trzeba!" - wydarzenia towarzyszącego festiwalowi muzycznemu "Memorial to Miles", który odbędzie się w dniach 27-30 września w Kieleckim Centrum Kultury. Trzy najlepsze listy zostaną nagrodzone zaproszeniami, płytami i upominkami.Regulamin zabawy - śladem muzyki jazzowej wybrzmiewającej każdej jesieni w KCK-u - nie ogranicza swoich wykonawców. List może przybrać dowolną formę i można go skierować do unikalnego adresata. Organizatorzy zapewniają, że presleyowski zwrot do nadawcy nie grozi żadnemu z nich, a najpiękniejsze listy zostaną polecone priorytetem. O konkursie piszą w sposób następujący:

"Żyjąc i tworząc, Miles dominował i zawsze był dla siebie jedynym szefem. Umówmy się jednak, że legendy o egocentryzmie Mistrza to przeszłość, a on sam czuje potrzebę dostarczenia uśmiechu współtowarzyszom pozaziemskiej podróży. Wierzymy, że przybija piątki z Witkacym, składa ścieżkę dźwiękową do nowego filmu Felliniego, jest pod ciągłym wrażeniem wrażliwości Komedy, a od niedawana – oprowadza Stańkę po kosmicznych bezdrożach. Co za tym idzie – ma możliwość dostarczenia każdej informacji do tych, którzy nas opuścili."

Zgłoszenia należy wysyłać na adres mailowy impresariat@kck.com.pl do 26 września. Trzy najciekawsze prace zostaną nagrodzone. Do zdobycia będą podwójne karnety na festiwal, płyty artystów biorących udział w tegorocznej edycji festiwalu i muzyczne upominki od Ery Jazzu, redakcji portalu Jazzsoul.pl oraz Kieleckiego Centrum Kultury.

Nazwiska takie, jak Możdżer, Danielsson czy Urbaniak sprawiły, że dostępne bilety znikają w tempie saksofonu Johna Coltrane'a. Od 17 września z puli 50 darmowych zaproszeń mogą skorzystać seniorzy powyżej 60. roku życia. Wszystko w ramach akcji "60+kultura".

Harmonogram tegorocznego "Memorial to Miles":

27 września (Mała Scena)

19.00 Kuba Kowalski Quartet (wstęp wolny)

28 września ( Duża Scena)

20.00 Możdżer / Danielsson / Fresco

29 września (Duża Scena)

18.00 Oleś Brothers & Antoni Gralak PRIMITIVO
20.00 Tom Ibarra Group

30 września (Duża Scena)

17.00 Osjan (Ostaszewski/Waglewski/Kurtis/Nowakowski)
19.00 Michał Urbaniak – Miles of Blue

Bilety w cenie 70/40/70 zł
Trzydniowy karnet - 120 zł

Bilety ******: kck.bilety24.pl
kasa 41 343 81 42

Strona wydarzenia na Facebooku

grol


Komentarze

Error connecting to mysql