Kielce v.0.8

Muzyka
Napisz do Milesa

 drukuj stron�
Muzyka Memorial to Miles,festiwal jazzowy,Kielce Kultura
Wys�ano dnia 09-08-2014 o godz. 11:57:44 przez rafa 8402

W związku z XII edycją Festiwalu Memorial to Miles Kieleckie Centrum Kultury zaprasza do udziału w konkursie. Miles, masz wiadomość jest pierwszą próbą urozmaicenia okresu oczekiwania na nadchodzącą imprezę (26-28 września), która z roku na rok budzi coraz większe emocje entuzjastów jazzu w Polsce.Życie i twórczość Milesa Davisa nadal inspiruje oraz budzi dyskusje, przysparzając mu kolejnych wielbicieli. Zastanawiamy się, czy spośród Was są tacy, którym postać Milesa wydaję się być szczególnie bliska. Czyniąc ukłon do pierwotnej nazwy Festiwalu (Muzyczne listy do Milesa Davisa) zachęcamy do nadsyłania dowodów sympatii skierowanej w stronę Milesa. Interpretujcie tę propozycję dowolnie.

Chcecie napisać list bądź zredagować pocztówkę? Śmiało. Nie patyczkujecie się ze słowem i nie przeraża Was interpunkcja? Skonstruujcie wiersz bądź opowiastkę. Macie muzyczną smykałkę? Nagrajcie audycję hołdującą Davisowi bądź skomponujcie własną melodię. Nie obce Wam przybory graficzne? Dajcie ponieść się wyobraźni i naszkicujcie coś. Wszelkie chwyty dozwolone. W skrócie: zostawcie Milesowi wiadomość.

Spośród nadesłanych prac Jury wybierze trójkę zwycięzców.
Nagrodami będą:

- pierwsze miejsce: 250 PLN do wykorzystania na "www.fan.pl" oraz album głównej gwiazdy Festiwalu z autografem,

- drugie miejsce: 150 PLN do wykorzystania na "www.fan.pl" oraz książka „Czas Komedy” z autografami autorów (Dionizy Piątkowski, Marek Karewicz),

- trzecie miejsce: 100 PLN do wykorzystania na "www.fan.pl" oraz limitowany album Era Jazzu -Gramy już 10 lat! (2 CDs + DVD).

Laureaci otrzymają również podwójne zaproszenia z rezerwacją najkorzystniejszych miejsc na widowni.

Na Wasze prace czekamy do 31 sierpnia.
Materiały proszę wysyłać na impresariat@kck.com.pl bądź:

Impresariat KCK
Plac Moniuszki 2b
25-334 Kielce

Warto dodać, że przez cały okres trwania konkursu Sklep Muzyczny „Fan” przygotował specjalną ofertę rabatową na wszystkie płyty z kategorii „jazz”. Sprawdź szczegóły oferty!


Komentarze

Error connecting to mysql