Kielce v.0.8

Teatr
''Nie teraz kochanie'' - smakowity kąsek

 drukuj stron�
Teatr Recenzje Teatr
Wys�ano dnia 15-02-2005 o godz. 15:14:26 przez pala2 16711

- Co robisz w niedziele wieczorem?
- jeszcze nie wiem
- to już wiesz, idziemy do teatru - zakomenderował damski glos. Wchodzimy, sala upchnięta do ostatniego miejsca, niektórzy zdesperowani garbią się na składanych dostawkach albo ćwiczą żylaki na II piętrze :>

Na początek zaskakujące wejście w delikatną interakcje z widzami, ale bez kabaretowych skrzywień. Gruby i chudy maja salon futrzarski - pierwszy kocha swoja pasje i człekiem jest aż nadto statecznym drugi zaś to istny hulaka kolekcjonujący damskie serca i dbający o dobry stan poroża swojej żony.

Nasi Flip i Flap ślizgają się na granicy wpadki przed żoną chudszego z nich o włos nie zdradzając jego skoków w bok a zarazem plączą się coraz bardziej w oficjalnych wersjach wydarzeń, których jest bez liku. Kłamstewka, zdrady małżeńskie i szantaże trzymają postaci w szachu przez cały czas a spiętrzenia sytuacji kończą się krótkimi piłkami, którym przewodzi gruby zwany w sztuce Arnold Crouch (w wolnym tłumaczeniu Arnold Kucający).

Smakowitym kaskiem dla męskiej częœci widowni jest Mrs McMichael z nieprzyzwoicie długimi nogami... Rzec można - urocze skrzyżowanie Dynastii (każdy z każdym) z zaskakującym humorem pełnym zabawnych docinków i kąśliwości oraz mocnych petard śmiechu.

Autor po mistrzowsku powikłał relacje miedzy dwoma wspólnikami, żoną jednego z nich, sekretarka oraz trzema małżeństwami i zasypywanym damska bielizna portierem.
"Nie teraz kochanie" należy serwować w stanach podenerwowania, zamulenia oraz we wszystkich stanach niedoboru dobrego nastroju.

Przed użyciem przeczytać ulotkę dołączaną do biletu lub skontaktować się z kasjerem lub bileterką.

To było najprzyjemniejsze zakończenie weekendu (bez zdejmowania ubrania) jakie mogłem sobie wymarzyć :)


Komentarze

Komentowanie niedozwolone dla anonimowego u�ytkownika, prosze sie zarejestrowa�

mayki_jun 15-02-2005 o godz. 16:32:33
Super sztuka... polecam wszystkim...
Manta 15-02-2005 o godz. 18:34:38
Bylem na tej sztuce swietna zabawa byla no i piekne aktorki :]] polecam ;]]
Error connecting to mysql