Kielce v.0.8

Muzyka
Viva Club Rotation w Novej

 drukuj stron�
Muzyka Polska
Wys�ano dnia 13-07-2003 o godz. 18:02:01 przez pala2 22435

To miało być największe wydarzenie klubowe lata. Pierwsza w Kielcach impreza z cyklu Viva Club Rotation, impreza na której warto być...


Czy się sprawdziła? Z całą pewnością tak! Było 700 osób, VIVA, projekcje i muzyka która jeszcze długo będzie brzmieć w uszach klubowiczów. Pod względem muzycznym - fantastycznie. Całą imprezę rozpoczął stawiający swoje pierwsze kroki za konsoletą Kielczanin - DJ Cyfrak, ale to główna gwiazda wieczoru - Marco Lenzi z Anglii najskuteczniej rozgrzał ludzi. Nie zabrakło też najlepszych polskich DJ's czyli Diany D'Ruz, Carli Roca i Poziom X'a, którzy równie konsekwentnie radzili sobie z budowaniem gorącej atmosfery.Dopełnieniem i tak znakomitego line-upu byli prekursorzy kieleckiej sceny technicznej - formacja KTS. Sądziłam, że w Kielcach duża impreza techniczna nie uda się, jednak okazało się, że nie miałam racji. Ludzie dopisali i bawili się już od pierwszych minut do samego rana, a gdyby nie kilku osobników z gwizdkami i w maskach, można by uznać, że Kielce stają się "klubowe". Na szczęście obyło się bez dziwnych okrzyków typu "jazda" itp. co ostatecznie by skreśliło Kielczan na mapie kulturalnych ludzi technicznych. Impreza trwała prawie do 8 rano i chociaż od 6 panował hardcore grany przez Splattera (KTS), Śfistaka oraz Pablo, grupa najwytrwalszych klubowiczów bawiła się do ostatniej kropli potu. Atutem "Sounds of Summer" było specjalne nagłośnienie o mocy 12 000 W, które potęgowało wrażenia muzyczne oraz nowość - przygotowane specjalnie na tą okazję przez VJ Warp prezentacje multimedialne pokazywane na ogromnym telebimie.Całość bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła - więc wielkie brawa dla organizatorów - ekipy WildCats. I choć nie przepadam za "masówkami" tą zaliczam do udanych, a w tym już ogromna zasługa pewnych ludzików z H... Czyli do zobaczenia następnym razem... :))


zdjęcia ze strony www.sfistak.republika.pl


Komentarze

Komentowanie niedozwolone dla anonimowego u�ytkownika, prosze sie zarejestrowa�

Gandalf_the_White (janszczygielski@wici.info) 14-07-2003 o godz. 17:00:01
Jak na pierwszą relacjęjaką napisała wcale wcale =) A drobnych błędów nie ma co się czepiać... i trzeba pamiętać że rzetelność polega na tym że trzeba dobrze pisać a także trzeba dobrze czytać ! =) Przeczytaj jeszcze raz relacje a zobaczysz żre napisała iż grał cały KTS ..
Pozatym pozdrawiam Sonjcie - czekamy na więcej relacji - REDAKCJA.
sonja 14-07-2003 o godz. 18:37:18
Poprawione wszystko jest!! Juz jest to 12 000 W, bardzo przepraszam wszelkie dzikie koty i innych, którzy poczuli się urażeni tym drobnym błędem :P

BTW Nie grał cały KTS, grał tylko Splatter. Ale wybaczcie.. oni często grają sami szyldując się KTS, to nie jest moje niedopatrzenie. A komu robi to różnicę?? Znawcy tematu i tak wiedzą o co chodzi. Poza tym miał grać jeszcze I:gor, ale niestety obecny był tylko Splatter. Mi się wydaje, ze on sam też dobrze reprezentuje KTS... czyż nie ??
sonja 14-07-2003 o godz. 18:44:26
jeszcze jedno: specjalnie na plakatach było podawane info o tym, ze gra KTS, bo oni mają być promowani jako grupa. Kiedy któryś z nich chce zrobić coś oddzielnego, to robi to, ale pod swoim pseudo. Dlatego właśnie podałam formacja KTS, bo ja też nie jestem laikiem w tym temacie panie nieznajomy.
Gandalf_the_White (janszczygielski@wici.info) 14-07-2003 o godz. 21:52:03
Cała historia sie z tego zrobiła =) Nie martw się Sonciu to jest swój gość co pisał na początku chociaż sięnie podpisał :-P hehe ... a mnie też gdzieś nie było bo myślałem że cały KTS podaje bity .. =) Pozdrawiam wkażdymać razie wszystkich fanów i laików i do następnego KTS-owania w wydaniu jednosobowym jutro w WAGONIE na urodzinach Włodka Kiniorskiego. ! =)
sonja 14-07-2003 o godz. 23:55:46
Sonja się nie martwi, bo jest pewna tego co mówi, a mówi dobrze. Nieskromnie to wyszło, ale coosh :P
Niestety znowu się nie pojawię w Wagonie,bo jakoś tak mi sie nie składa. Poczekam na inną okazję posłuchania I:gora na żywo, na razie zostaje mi słuchanie jego twórczości w domq :)) ale kiedyś pójdę do Wagonu, jak coś naprawdę fajnego będzie się dziać i kiedy jakaś ekipa odpowiednia się zbierze :))
Anonim 03-09-2003 o godz. 09:37:12
yoo!! ej qrde dajcie wiecej fotek z tej imprezki albo podajcie stronke na ktorej sa umieszcone:))) hihi
Error connecting to mysql