Kielce v.0.8

Kielce
Wakacje z WICI

 drukuj stron�
Kielce Polska
Wys�ano dnia 02-07-2003 o godz. 20:09:47 przez pala1 13000

Dzisiaj oddajemy do Waszej dyspozycji nowy dział w którym znajdziecie informacje przydatne w trakcie wakacyjnych wypadów w Góry Świętokrzyskie ale nie tylko! Wszakże każdy z Nas chciałby spędzić wakacje przyjemnie, ciekawie w dobrym towarzystwe ale przede wszystkim bezpiecznie. Pierwszy tekst - o sprawach najważniejszych - czyli o bezpieczeństwie.
Tak naprawdę od tego wypadało by zacząć ponieważ bezpieczeństwo to podstawa dobrego wypoczynku.Najważniejsze informacje
----------------------------------
Wybierając się na odpoczynek trzeba pamiętać o kilku istotnych sprawach, bez których ani rusz nad wodą w lesie a już na pewno za granicą.
Po pierwsze trzeba wiedzieć gdzie i z kim się wybieramy na wakacje. Ludzie to połowa sukcesu ale trzeba przyjąć zasadę ograniczonego zaufania (odpowiedzialności) - nie oznacza to sztywniactawa - trzeba jednak pamiętać o pewnych zasadach.

Warto powiadomoć kogoś z bliskich lub przyjaciół o naszych wakacyjnych planach. Jeśli cokolwiek nam się wydarzy, osoba ta będzie mogła powiadomić dopowiednie służby. Pamiętajmy aby zabrać ze sobą dokumenty, apteczkę, pieniądze i telefon.

I chyba najważniejsza sprawa - rozwaga. Żadna zabawa czy wypoczynek nie będzie dobra jeśli się przesadzi i doprowadzi do niebezpiecznych sytuacji. Dlatego nie zapominajcie, że wokół nas są również inni ludzie. Pamiętajcie o zachowaniu umiaru i bezpieczeństwia. Bawcie się dobrze! .
Zachęcam Was równiż do pisania na tematy wakacyje. Obiecuję iż będziemy publikowali wszystkie ciekawe prace. Pozdrawiam i czekam na super relacje z wakacyjnych wypadów! A na koniec dwa servisy zawierające przydatne podczas wakacji informacje.
PASCAL - ONET.PL
WAKACJE.PL


Komentarze

Error connecting to mysql